У понеділок, 10 грудня, Лондон опинився в епіцентрі гучної світської події – урочистої церемонії нагородження Fashion Awards-2018. Чимало знаменитостей прийшли на захід, засвітивши елегантні вбрання. Не бракувало й емоційних моментів. Однак один вихід учасники Fashion Awards-2018 сприйняли дуже бурхливо.

Читайте також: Принц Гаррі посварився зі своїм братом через Меган Маркл, – ЗМІ

Несподівано під час церемонії на сцену вийшла вагітна Меган Маркл. За словами очевидців, цей вихід викликав шквал емоцій у приголомшених глядачів, адже участь герцогині Сассекської ніде не була анонсована.

Для мене велика честь бути тут, на відзначенні кращих дизайнерів в моєму новому домі – Великобританії,
– зізналась Меган Маркл.


Меган Маркл на церемонії в Лондоні / Instahram @john_phillips_london


Герцогиня Меган Маркл / Instahram @john_phillips_london

Дружина принца Гаррі урочисто вручила знакову нагороду дизайнеру Клер Уейт Келлер, яка свого часу створила для герцогині весільну сукню. Згідно з фото, креативний директор Givenchy не очікувала такої зіркової гості, відтак не стримала своїх емоцій та зі сльозами обійняла Меган Маркл.

Варто зазначити, що виглядала вагітна герцогиня розкішно. На захід Меган Маркл вбрала чорну сукню від Givenchy, яка підкреслила її округлий живіт. До елегантного вбрання вона підібрала босоніжки на підборах та золоті браслети.


Меган Маркл / Instahram @john_phillips_london


Вагітна Меган Маркл
/ Instahram @john_phillips_london


Герцогиня Меган Маркл
/ Instahram @john_phillips_london