Про це повідомляє Express з посиланням на інсайдерів в Букінгемському палаці.

Інформатори стверджують, що принц Гаррі випадково розбовкав, що готується до появи "подвійної проблеми". Таким чином герцог Сассекський натякнув, що із чарівною дружиною Меган Маркл буде виховувати двійнят. Окрім цього, інсайдер додав, що пара розглядає імена для дівчаток.

Читайте також: Сюрприз від Меган Маркл: герцогиня несподівано відвідала Fashion Awards-2018

"Вони були зайняті складанням списку імен для дітей, але тільки для дівчаток. Гаррі на сьомому небі від щастя! Він проговорився одному з приятелів, що у майбутньому матиме "подвійну проблему", назвавши її "чудо-немовлятами". Гаррі ніколи не був настільки щасливим", – розповів інсайдер.

Сама ж герцогиня Сассекська не в меншому захваті від майбутнього материнства. Меган Маркл консультується з лікарем та не приховує, що завжди мріяла стати мамою двійнят.

Меган давніше говорила, що хоче мати двійню. Її найкраща подруга, Джессіка Малруні, народила двійнят. Тоді вона зізналась, що мріяла мати хлопчика і дівчинку, це було б ідеально,
– додав інсайдер.

Нагадаємо, що у червні у ЗМІ вже з'являлась інформація про первістків принца Гаррі та Меган Маркл. Тоді інсайдери стверджували, що подружжя після медового місяця дізналось про вагітність герцогині двійнею.

Всередині жовтня Кенсінгтонський палац офіційно підтвердив чутки про вагітність Меган Маркл та зазначив, що первісток королівського подружжя з'явиться на світ весною 2019 року. За підрахунками британських експертів, Меган зараз перебуває на 3 – 4 місяці вагітності. На новину вже відреагував батько герцогині – Томас Маркл. Він заявив, що його донька буде чудовою мамою.