Українська співачка та лідерка гурту KAZKA Олександра Заріцька услід за іншими знаменитостями опублікувала відео, у якому звернулась до росіян та білорусів.

До теми Вакарчук, Бабкін, Цибульська закликають білорусів не воювати: "Не шліть дітей на смерть"

Олександра Заріцька записала відеозвернення

Солістка гурту KAZKA поділилась, що хвилюється за українських захисників та підтримує їх.

Я навіть у найжахливішому сні не могла уявити, що може бути така ситуація. Я кожну хвилину переживаю за наших хлопців, які стоять на передовій і навіть не можу уявити, як їм зараз важко. Хочу, щоб ви знали, що ми дуже у вас віримо,
– сказала зірка.

"Дякую нашим захисникам та захисницям! Дякую вам усім своїм нутром. Лише ви зберігаєте наш здоровий глузд, вже не кажучи про життя. Я не буду бажати їм того, чого вони бажають нам. Я не хочу аби таке відбувалось знов", – написала також вона під відео.

Також Олександра Заріцька звернулась до росіян та білорусів: "Не відправляйте своїх дітей сюди! Це не ваша війна! Цієї війни взагалі ніколи не мало бути! Виходьте на мітинги й давайте разом протистояти диктаторам!".

Олександра Заріцька звернулась до країн-агресорів:

Додамо, що гурт KAZKA опинився серед списку тих знаменитостей, що помістили на обкладинки профілів у ютубі синьо-жовті фото з закликом зупинити мене.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Текст публікації Олександри Заріцької

Дякую нашим захисникам та захисницям! Дякую вам усім своїм нутром. Лише ви зберігаєте наш здоровий глузд, вже не кажучи про життя. Я не буду бажати їм того, чого вони бажають нам. Я не хочу аби таке відбувалось знов.

Білоруси! Росіяни! Не відправляйте своїх дітей сюди! Це не ваша війна! Цієї війни взагалі ніколи не мало бути! Виходьте на мітинги й давайте разом протистояти диктаторам!