Експідопічна Дана Балана Оксана Муха, як і всі переможці "Голосу країни" не могла натішитися дорогим подарунком – квартирою в Києві. Однак зараз пентхаус – однокімнатна оселя з терасою на останньому поверсі – пустує. Усе тому, що до тріумфу у шоу львів'янка добудувала своє житло.

Читайте також Влад Яма з дружиною розповіли, на яку мрію їм не вистачає грошей

"У Львові я тільки закінчила приватне житло, теж дворівневе, і тут я маю такий чудесний подарунок – дворівневу квартиру", – розповіла Оксана Муха.

Для переможниці "Голосу країни" Львів – це місто сили, в якому мешкають її батьки, дитина. Від них зірка черпає енергію та натхнення, тому не поспішає переїжджати до Києва. Ба більше, квартира в столиці потребує ремонту, зараз там голі стіни.

У Києві я затримуюся коротко на якісь проєкти. Наразі не доходять руки до ремонту, до того, щоб облаштувати цю квартиру. Вона чекає свого часу,
– заявила Оксана Муха.

Оксана Муха у квартирі в Києві / Фото ТСН

Оксана Муха у квартирі в Києві / Фото ТСН

До теми Ірина Федишин зізналась, чому не наважується переїхати зі Львова до столиці

Зауважимо, переможець "Голосу країни-10" Роман Сасанчин теж не живе в подарованій проєктом квартирі. У серпні він з вагітною нареченою переїхав зі столиці до Чорткова, що на Тернопільщині. Ремонт у київській оселі юнак, як і Оксана Муха, не завершив.