Популярне шоу Євробачення, яке у минулому році прогриміло в португальському Лісабоні, у 2019 році могло здивувати раптовою зміною у правилах. Все тому, що Ізраїль, який повинен приймати конкурс, вирішив провести шоу в Єрусалимі. Це могло спровокувати збройний конфлікт на Близькому Сході, відтак організатори наполягали на зміні локації, а згодом пригрозили перенести конкурс в Австрію.

Читайте також: Європейські зірки бойкотують Євробачення-2019 в Ізраїлі: подробиці

Такі баталії спровокували шквал критики у світі, а прихильники конкурсу вже не сподівались, що шоу таки відбудеться. Тепер же організатори Євробачення-2019 оголосили, що конкурс таки пройде в Ізраїлі, але не в Єрусалимі, а в Тель-Авіві. Півфінали шоу відбудуться 14 та 16 травня, а фінал прогримить 18 травня.

Основною конкурсною ареною стане другий павільйон Центру ярмарок. Приміщення зможе вмістити понад 10 тисяч глядачів. За інформацією ЗМІ, його площа сягає 6,5 тисяч квадратних метрів, відтак прихильники Євробачення зможуть з комфортом насолоджуватись грандіозним шоу.

До слова, переможницю Євробачення-2018 Нетту Барзілай звинуватили у плагіаті. Це теж могло поставити під загрозу проведення конкурсу в Ізраїлі.