Активісти прийшли з плакатами до Центру культури та мистецтва НАУ. Саме там через декілька годин відбудеться фінал Національного відбору на Євробачення-2022. Згідно з прогнозами букмекерів, переможницею може стати Alina Pash.

Вас може зацікавити Про участь у Нацвідборі, Крим та співпрацю з Кароль: ексклюзивне інтерв'ю з Alina Pash

Мітинг проти Alina Pash

Відео з протесту вже поширили в мережі. Близько 30 активістів виступили проти того, щоб Аліна представляла Україну на Євробаченні-2022 в Італії. Вони скандували "Ганьба Аліні Паш" і "Чесний вибір".

Чому зібрався мітинг проти Alina Pash

  • Після того, як стало відомо, що Alina Pash увійшла до числа фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022, у мережі активно почали обговорювати її виступ в окупованому Криму.
  • У 2015 році артистка виступала на весіллі в українки. Тоді в інтерв'ю Каті Осадчій Аліна розповідала, що перетнула кордон зі сторони Росії – летіла до Криму з Москви.
  • Це викликало хвилю обурення, адже виконавиця порушила правила участі в Нацвідборі. Тоді зірка пояснила, що не літала в Крим, а їхала автобусом з України. А в інтерв'ю Осадчій нібито обмовилася, бо неправильно зрозуміла запитання.
  • В одному з нещодавніх інтерв'ю артистка назвала скандал довкола її поїздки на півострів "заказухою". Тоді наголосила, що вона – українка і Крим – це Україна.