На написання книжки Меган Маркл надихнули чоловік принц Гаррі та син Арчі. "Лавка" повинна вийти друком вже 8 червня від видавництва Penguin Random House. Вона призначена для дітей 3-7 років, а передзамовлення коштує 18,99 долара (що становить близько 527 гривень).

До теми Без Меган Маркл: принц Гаррі вперше виступив з промовою на концерті в США

Меган Маркл написала дитячу книжку

Книга вийде з миловидними малюнками, які створив художник Крістіан Робінсон. Сама герцогиня розповіла, що тісно співпрацювала з художником, адже ілюстрації були для неї не менш важливі.

Меган Маркл назвала малюнки "красивими й неземними акварельними ілюстраціями, що показують теплоту, радість і комфорт стосунків між батьками та синами з усіх верств суспільства".

"Лавка" почалася як вірш, який я написала для свого чоловіка на День батька, через місяць після народження Арчі. Цей вірш став справжньою історією,
– розповіла герцогиня про книжку.

Меган Маркл також висловила сподівання, що "Лавка" знайде відгук у кожній родині, незалежно від її складу.

У пресрелізі дитячу книжку описали як таку, що "зворушливо відображає стосунки між батьками й синами, що розвиваються та розширюються". Натомість герцогиня – "мати, дружина, феміністка та активістка", яка "живе у своєму рідному штаті Каліфорнія зі своєю сім'єю, двома собаками й зростаючим виводком врятованих курей".


Обкладинка книжки Меган Маркл / Фото Penguin Random House

Меган Маркл як письменниця

  • У книжці про життя принца Гаррі та Меган Маркл стверджується, що до зустрічі з майбутнім коханим, акторка хотіла стати журналісткою. Ще зі шкільних часів вона любила писати статті.
  • Під час праці в Голлівуді Меган вела анонімний блог під назвою "Акторка що працює" з 2010 до 2012 року. У блозі дівчина розповідала про всі секрети праці акторкою: від радісних моментів до розчарувань від того, що пріоритетом для роботодавця є зовнішність, а не талант.
  • З 2014 року Маркл публікувала тексти відкрито на порталі The Tig. Там вона вела переговори щодо випуску своєї кулінарної книги або тревел-шоу з напрямком на кулінарію
  • І після весілля з принцом Гаррі 2018 року Маркл видала кулінарну книгу "Разом" з рецептами східних страв. Також вона стала запрошеним редактором спеціального випуску британського журналу Vogue.