Артистка зізналась, що днем раніше довго не могла заснути, згадуючи про дитинство. Один з випадків їй залишив особливий слід у серці. Якось вона не могла потрапити до будинку після школи, бо забула ключі, і пішла чекати на маму з роботи на автобусній зупинці.

Читайте також Сергій Притула чуттєво привітав маму з днем народження: Яке щастя, що ти у нас є

Хоч дівчинка тоді розуміла, що так рано мама ніколи не повертається додому, але їй серце підказувало, що треба почекати на маму. Справжнім здивуванням було для Наталки те, що мама справді приїхала набагато раніше додому, хоч цього і не було у планах.

"Тоді не було ні мобільних телефонів, ні можливості написати смс... Але між мамою та дитиною є невидимий зв'язок... Інтуїція настільки спрацювала, що навіть сумніву не було. Кілька хвилин очікування, і ось з тролейбуса під номером 13, який курсував з центру у напрямок Топольної, спускається мама! Які це були теплі обійми. Вона навіть не знала, що потрібна допомога, просто відчула це", – написала Наталка Карпа.

Вона додала, що в момент дорослішання та постійних буденних турбот, люди часто забувають про найважливіше.

Навчіться слухати своє серце і відчувати… Ця особлива інтуїція підкаже, чого потребують ваші найрідніші! Зателефонуйте, напишіть, приїдьте, привітайте найдорожчих своїх матусь! Вони варті цілого світу до ніг,
– підсумувала артистка.

Що відомо про дитинство Наталки Карпи?

  • Майбутня зірка народилась у місті Добромиль, Львівської області, у сім'ї Семена та Лідії Карпів.
  • Почала цікавитись музикою з дитинства – її батько був музикантом і в 5-річному віці Наталки придбав їй піаніно.
  • Навчалась у музичній школі № 3. Школу закінчила із золотою медаллю.
  • Зірка також здобула дві освіти: закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та навіть пів року працювала за фахом, а також вчилась на англійській філології у Національному університеті "Львівська Політехніка".