За останній рік Наталка Карпа бачила чоловіка всього п'ять разів. Він на війні, тож до них з донькою приїжджає рідко. Крім того, перед вторгненням Росії в них був непростий період. Вони не розлучилися офіційно, але їхні стосунки на паузі.

Читайте також Після 20 років шлюбу: співачка Камалія оголосила про розлучення з пакистанським мільярдером

Наталка Карпа прокоментувала розлучення з чоловіком

Співачка хоч і вірить, що чоловік Євген Терехов повернеться з фронту і шлюб вдасться врятувати, але про всяк випадок морально вже готується до самотності.

У нас були непрості моменти перед війною. Війна дала нам той час, щоб ми щось для себе зрозуміли або не зрозуміли. А час покаже. Людина сама приходить у цей світ і сама йде з цього світу. Тому, Карпа, розслабся. Самотність – це таке,
– з усмішкою висловилася Наталка Карпа.

"Зараз все стоїть на паузі, тому що в країні війна. Ми зачекаємо. Ми мудрі люди. Я вірю, що ми розберемося з тим всім, по-доброму, по-мудрому. Я знаю одне, що я хочу бути щасливою жінкою. Я на це заслуговую", – підсумувала співачка.

Наталка Карпа з чоловіком і донькою / Фото з інстаграму співачки

  • Нагадаємо, у січні цього року чутки про розлучення коментував сам "Титановий Джексон". Він наголошував, що Наталка Карпа – "дуже добра мама" для Злати, і саме через доньку вони й спілкуються: "Разом – не разом, але це наше дитя. І поки тато рятує країну, вона займається донькою. І поки донька ще не може належним чином спілкуватися, то доводиться всі забаганки дитини обговорювати з мамою".
  • Євген Терехов, до речі, приїжджав на день народження доньки Злати. Тоді на скромному святкуванні у Львові був навіть Тарас Тополя.