Народна улюблениця публічно підтримала тих, хто стикався з ейджизмом – дискримінацією за віком. Наталія Могилевська впевнена, що після 40 років життя не закінчується, тому обирає в команду лише старших людей.

Читайте також Наталія Могилевська назвала свою вагу після укладеного парі

Життя після 40 закінчилося, ти ніколи не зможеш вийти заміж, тебе ніколи в житті не візьмуть на нову роботу,
– іронічно написала Наталія Могилевська.

Зірка зауважила, що з задоволенням працює з людьми старшого віку, адже їм притаманні відповідальність, велика мотивація та бажання досягати нових вершин. Разом з тим, вони вчаться, розвивають та "горять" своєю справою.

"Я з задоволенням працюю з людьми старшого віку, тому що ці люди мають зовсім інший рівень мудрості, досвіду та інтелекту. От і все. Мені хочеться розумних і сильних людей поруч", – наголосила артистка.

На гостросоціальний допис співачки відреагувало чимало прихильників. Одні з них дякували Наталії Могилевській за мудрі слова, інші – ділилися власними історіями:

  • "Дуже правильні слова, я зараз теж працюю зі старшими жінками, і круто спостерігати, як вони занурюються в процес і як відповідально ставляться до роботи";
  • "На жаль, ця проблема дуже поширена, адже обмеження за віком є дуже великою перешкодою в пошуку роботи. Спасибі за пост";
  • "Дякую велике, що вірите в нас. Мені 45, я сповнена сил та енергії";
  • "Істина";
  • "Я згодна з вами, у нас ще вкоренилися і ніяк не зникнуть рамки і шаблони, взяті незрозуміло де. Ви молодець, не кожен захоче працювати з навченими людьми зі стійкою життєвою позицією".

Додамо, до Наталії Могилевської на тему ейджизму висловлювалася знаменита українська акторка Ольга Сумська. Вона зізнавалася, що втратила роботу на телеканалі "1+1" лише через свій вік. Коли ведучій програми "Імперія кіно" виповнилося 40, її безпідставно звільнили.