25-річний Олег Машуковський – це креативний продюсер будинку тіктокерів WhyNot House. На особистій сторінці в інстаграмі з майже півмільйонною аудиторією він опублікував фото, на якому Наталія Могилевська позує зв'язана та з заклеєним ротом. Тоді як блогер владно закинув ногу на стілець і тримає мотузку.

До теми Оля Полякова зізналась, чи вибачився Валерій Меладзе за те, що назвав її "фріком"

"Досить вже бути головною на стіні зіркової сотні, відпущу, коли призначиш мене капітаном! Такому в школі Talant School вчать?" – підписав Машуковський. Він мав на увазі проєкт "Співають всі", в якому вони беруть участь, та школу талантів, яка належить Могилевській.

Наталія Могилевська та Олег Машуковський / Фото з інстаграму блогера

Провокативне фото обурило артистку. В інстаграм-сторіс вона зізналась, що нібито домовлялась з Олегом не публікувати неоднозначний кадр, адже він може заплямувати її репутацію.

Якого біса ти виклав це фото. Ти ж знаєш, у мене дитяча школа. Зараз початок навчального року. Ми з тобою домовилися, пожартували невдало. Не можна це викладати. У мене слів немає. Видаляй,
– різко відреагувала Наталія Могилевська.

Ба більше, співачка пригрозила блогеру. Вона заявила, що розкаже всім деталі його приватного життя, якщо фото й далі "розгулюватиме" мережею.

"Щоб було більше учнів. Не видалю", – відповів Машуковський на благання Могилевської.

Реакція мережі на скандал Могилевської та Машуковського

Шанувальники Наталії Могилевської та Олега Машуковського розділилися на два табори. Фоловери співачки засипали блогера гнівними коментарями та присоромили в мережі:

  • "Як це низько, коли людина не дала згоди, а ти виставляєш. Це порушення особистих меж, і це максимально негарно з вашого боку. Поведінка – дно";
  • "У тій школі діти, ти за їхню психіку взагалі не подумав. Порушуєш бізнес тітки Наталії";
  • "Це некрасиво, коли людина просить видалити, а ти просто ігноруєш. У неї такі ж права на світлину";
  • "Могилевська вас просить видалити це фото! У чому справа, що за неповага до Наталії? Негарно так поводитися";
  • "Не було дозволу від Могилевської, щоб публікувати цю фотографію. Це фото було заради жарту".

Тоді як фани Машуковського впевнені – публічний конфлікт зірки розіграли заради взаємного піару. Ба більше, одні навіть хвалять блогера за гарний сценарій:

  • "Актриса з Наталії не дуже. У сторіс, де вона просить видалити, видно, що це гра заради хайпу. А фотка навпаки прикольна, на це і розраховували";
  • "Боже, це ж все заради хайпу, заспокойтеся";
  • "Та хайп це все взаємний. Не було ніякої ні не згоди, ні згоди, був сценарій";
  • "Те, що вона просить видалити, – це справжнісінький сценарій, так задумано. Щоб ми з вами ще більше писали. І найголовніше – сценарист Олежик".