Наталія Могилевська активно долучається до благодійних ініціатив та гастролює країною з моновиставами "Я вдома", "Доньки", тож реагувати на коментарі хейтерів їй ніколи. Вона несподівано поставила на місце всіх, хто бодай якось критикує її роботу на культурному фронті.

Читайте також Наталія Могилевська показала спільне фото з підопічим із "Ліги сміху", який загинув на фронті

Могилевська відповіла на закиди, що піариться на війні

Я вважаю, що кожен, хто сьогодні якимось чином критикує українців, які залишилися тут, вдома, щось роблять: займаються гуманітаркою, допомогою військовим, культурною роботою, яку я роблю, наприклад, – ця людина працює на ворога. Це зрадник. Це людина, яку треба судити,
– радикально заявила Наталія Могилевська.

Вона натякнула, що люди, які звинувачують її в піарі на війні, здебільшого самі нічого для країни не роблять.

"Я просто в шоці. Мені "подобаються" ці дивані критики. А ви поїдьте туди, де я була. Щось я вас там не бачила, у щойно розмінованій Бучі", – обурено додала артистка.

Нагадаємо, що шквал критики на Могилевську звалився у травні 2022 року після виходу кліпу на пісню "Я вдома" (Діва Марія). Відео вона зняла на руїнах у Бучі, Ірпені, Гостомелі й пояснювала це так: "Я вирішила знімати там, аби донести світу все, що там сталося, і закарбувати це в пам'яті назавжди".

Її позицію поділяли не всі шанувальники й цікавилися в коментарях: "Наталю, навіщо піаритись на жертвах зі своїми піснями? Краще взяти лопату й допомогти", "Мені одному противно, що пані Наталія піариться на згарищах чиїхось будинків?"

До речі, з Наталії Могилевської кепкував і Володимир Дантес. Він запостив у сторіс твіт, де радили уникати станції метро "Позняки", бо в повітряну тривогу туди приходить артистка, "починає співати й робить укриття практично непридатними для користування".