Хоч на зірку в інстаграмі підписано більше 7 мільйона користувачів, Портман рідко тішить своїми фото, тим паче, з чоловіком. Але після кількох місяців знімань в Австралії для фільму "Тор: Любов і грім", де Портман грає одну з головних ролей, пара, схоже, знайшла "віконечко" для відпочинку. Зупинилися Наталі і Бенжамен, судячи із тегу, на курорті One & Only Wolgan Valley.

До слова Кортні Кокс замилувала рідкісними фото з бойфрендом

"Найрідніша людина, з якою хочеться досліджувати Блакитні гори", – романтично підписала фото Портман, де за талію обіймає свого коханого на тлі неймовірних пейзажів.


Наталі Портман і Бенжамен Мільпьє в Австралії / Фото з інстаграму Наталі Портман

Пара була одягнена у простий домашній одяг – у футболки та з кепкою на голові у чоловіка, – втім, вони виглядали неймовірно щасливими. Окрім спільних фото, зірка залишила знімок зі знаменитого національного парку, а також галявину, на якій "паслись" маленькі кенгуру.


Блакитні гори в Австралії на фото Портман / Фото з інстаграму Наталі Портман


Кенгуру на галявині в Австралії / Фото з інстаграму Наталі Портман

Що відомо про пару Портман та Мільпьє?

  • Пара познайомилась на зйомках фільму "Чорний лебідь" (2010), де чоловік був хореографом-постановником. Що цікаво, за головну роль у цьому фільмі Наталі отримала Оскар, Золотий глобус і BAFTA.
  • У грудні 2010 року представники пари повідомили, що Портман і Мільпьє одружились. Вже у червні 2011-го в них народився син Алеф. У 2017 році в них народилась донька Амалія.
  • Вони почергово живуть у Франції, звідки чоловік, та у США, де вже багато років як оселилась Портман.