Флористка і блогерка Настя Скальницька (раніше відома під прізвищем колишнього чоловіка – Талпа) в інстаграм-сторіз відповіла на запитання підписників.

Дивіться також MELOVIN розсекретив, який найдивніший подарунок отримував від фанаток

Настя Талпа про заробіток

Шанувальники поцікавилися про монетизацію зірки інстаграму. Вона не приховала цю інформацію та відповіла, що за місяць з інстаграму отримує близько 2 мільйонів гривень.


Настя Скальницька про дохід і витрати / Фото з інстаграм-сторіз

Після бурхливої реакції шанувальників на таку інформацію Настя Скальницька розповіла, на що витрачає такі гроші.

На Мілашу на місяць витрачаю близько двох тисяч доларів. Догляд за собою з косметикою та волоссям – дві тисячі доларів, допомога родичам – півтори тисячі доларів. Витрати на одяг по-різному, але може бути й сім тисяч доларів,
– розповіла блогерка.


Настя Скальницька про дохід і витрати / Фото з інстаграм-сторіз

Через критику інфлюенсерка також додала, що її кошти йдуть і на податки державі, і на донати, і на забезпечення її працівників.

"Всі почали рахувати мої гроші, але забули, що цього місяця я сплатила 107 тисяч гривень податку країні, 250 тисяч гривень заробітної плати, задонатила 20 тисяч гривень, витратила на своє просування і навчання близько 500 тисяч гривень", – додала Настя Скальницька.


Настя Скальницька про дохід і витрати / Фото з інстаграм-сторіз

Настя Скальницька вийшла заміж

Блогерка на початку вересня зіграла гучне весілля з обранцем Богданом Скальницьким. На одруженні виступали українські зірки – Антон Вельбой, Анна Трінчер, гурт "ТІК". Один з гостей, також блогер, подарував парі лімузин.

Чимало користувачів розкритикували святкування за пафос та такі гучні гуляння під час повномасштабного вторгнення.