У новому інтерв'ю Настя Каменських зізналася, що не бачить плюсів у житті за кордоном. Вона не хоче облаштовуватися деінде в той час, як її "буквально видирають з домівки". Крім того, Київ для неї – це місце сили.

До теми Настя Каменських через проблеми зі здоров’ям перенесла тур по Україні: що з нею сталося

Чому Настя Каменських не залишилася в Європі під час війни

Банально, але вдома дійсно допомагають навіть стіни. Як багато у тебе є місць сили в Києві! Як енергетично насичує можливість прогулятись улюбленими вулицями чи постояти годинку на оглядовому майданчику і помилуватись рідним містом,
– заявила Настя Каменських.

Ба більше, за кордоном вона не зустрічала українців, які б не хотіли повернутися додому. На її думку, там люди ставлять життя на паузу та пересиджують війну.

"Чесно кажучи, не чула ні від кого з українців в Європі вражень на кшталт: "Вау! Це саме те місце, де я хочу жити, будувати своє майбутнє". Для більшості теперішнє – це виживання в умовах, які склались. І це дуже важко. Кожному з нас хочеться бути вдома, на рідній землі", – наголосила Настя Каменських.

  • Нагадаємо, нещодавно Настя Каменських розвіяла чутки про розрив з Потапом – публічно підтримала його трек "Волонтер" з кадрами роботи "Добробату". За цю пісню репера нещадно розкритикували в мережі, а Марина Круть взагалі назвала "горе-виконавцем".