Зазначимо, що Олексій Потапенко є медіаамбасадором добровольчого будівельного батальйону "Добробат". Тож, свою нову пісню він присвятив саме цьому проєкту.

До теми Слухайте серцем: MamaRika та KOLA випустили чуттєву пісню "Люди"

Трек співака та продюсера Потапа присвячується тим, хто щоденно допомагає ЗСУ боронити нашу державу – волонтерам.

"Ми назбирали мільйони для наших
Хоч ми й не мільйонери.
Ми люди прості
І в цьому міць наша", – йдеться у пісні.


Потап написав пісню про організацію "Добробат" / Фото від пресслужби

За словами артиста, пісня "Волонтер" – це подяка кожному свідомому українцю, який є волонтером.

Гнівна реакція на нову пісню Потапа

У мережі по-різному відреагували на пісню – є чимало коментарів про те, що вона "паплюжить" діяльність волонтерів. Підписники репера розкритикували його через примітивність тексту та висловили думку, що трек знецінює діяльність волонтерів.

Користувачі радять Потапу "піти з українського шоубізу" і "видалити пісню", а також нагадують йому про перебування за кордоном. Нижче читайте коментарі:

  • "Потап об'єднав всю Україну в іспанському соромі";
  • "Завдяки Потапу народився новий жанр: крінж-хоп";
  • "Це просто треш. На фоні інших реально від серця створених витворів";
  • "Образливо за волонтерів. Це люди, які заслуговують на повагу, а не на подібні пісні. Потап – це жах. Соромно, що це можуть почути за межами України. Не брався творити музику війни, то не треба було й починати!";
  • "Ця пісня паплюжить наших волонтерів, який сором. Як взагалі можна будо "народити" такий "геніальний" текст";
  • "Поняття "іспанський сором" заграло новими фарбами";

"Абсолютний несмак та дискредитація наших прекрасних волонтерів".

Також Потапа розкритикувала нова дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська. Вона пожартувала щодо його нового псевдоніму "Potap" та негативно висловилась про текст пісні.

Як народилася пісня "Волонтер"

Олексій зізнається, що трек він написав, коли вперше приїхав у батальон "Добробат".

Ми з волонтерами цього батальйону разом стояли у дворі розбомбленого будинку, я тиснув їм руки, співав для них, дивлячись у їх очі. І те, як зараз згуртувались мільйони українців, як кожен з них волонтерить і максимально допомагає, неймовірно надихає,
– каже Потап.

Саме тоді він зрозумів, що є дуже багато пісень про мужність і єднання українців, але такої, що присвячена саме волонтерам – здається, немає. Тож, він вирішив написати саме таку.

"Абсолютно кожен зараз допомагає в міру своїх можливостей. Саме тому, що вся країна є волонтерами, тому що ніхто не залишається осторонь і не є байдужим, я знаю точно – перемога вже близько!", – пояснив Олексій Потапенко.

Пісня "Волонтер" від Потапа: дивитися онлайн


Про що кліп до пісні

У кліпі зібрані кадри роботи батальйону "Добробат" – благодійної організації, яка допомагає українцям врятувати те найважливіше, що є у кожної людини – її дім.


Благодійна організація "Добробат" / Фото від пресслужби

Загони добровольців допомагають людям відбудовувати житло після обстрілів. Їх добрі справи надихають і захоплюють, викликають неймовірну гордість за єднання українців.

Вщент зруйнований будинок, про який сім'я дізнається з новин чи телеграм-каналів – це, на жаль, наша страшна реальність. Волонтери “Добробату” приїхали з різних куточків нашої країни і не тільки. Вони їхали, не знаючи, де вони будуть ночувати, але не могли залишитись осторонь чужої біди,
– наголошує Потап.

Додамо, що в батальйоні "Добробат" зараз більше сотні волонтерів, серед яких колишній американський віце-консул та медсестра, військовий та школяр, флористка та святий отець. Всі вони їздять на локації, розбирають завали, ладнають стріхи та покрівлі. Їх об’єднує небайдужість до чужої біди та бажання перемоги.