Ще в червні українському реперу Потапу паралізувало половину обличчя. Він не міг виступати на сцені й співати, тому просто виходив до публіки й фотографувався з фанами.

Читайте також Навіщо в цьому колупатися, – Настя Каменських емоційно відреагувала на закиди про роботу в росії

Чому Потапу паралізувало обличчя

Настя Каменських пояснила, що стало причиною хвороби її чоловіка. Вона зізналась, що Олексій тяжко переносив новини про війну.

Де б ти не був, у твоїй країні війна, у твоєму серці війна, у твоєму житті війна.. Переживають усі. І Льоша мій не виняток. Він як чоловік повинен триматися. Коли я в істериці, всі хвилюються, тут треба евакуювати, тут треба домовитися, тут допомогти, тут поїхати... І такий його моральний стан привів до того, що в нього паралізувало половину обличчя,
– зізналась артистка.

"Це мало дуже страшний вигляд. Воно паралізувало, і не працювала частина обличчя. Ти не можеш їсти, пити. Здавалося, обличчя ніколи не повернеться до нормального стану. У кожного по-своєму. Стрес такий сильний, що організм не може на нього не реагувати. Коли ти нервуєшся-нервуєшся, а ще й не знаєш, що буде завтра, то все", – додала вона.

Настя казала про параліч і раніше

  • Хворобу Потапа Настя Каменських згадала й тоді, коли її запитали, чому продюсер і репер ще не повернувся до України.
  • "У нього паралізувало пів обличчя. Ми зараз проходимо процес адаптації і більшість українців переживають посттравматичний синдром чи депресію, у когось здоров'я починає сипатися, нервова система не витримує", – казала співачка.
  • За словами знаменитості, Потап не може залишити проєкти та справи за кордоном і просто приїхати до України. Втім, вона запевнила, що коли репер завершить все, обов'язково повернеться.