Нещодавно Потап і Настя повернулися з Туреччини, а тепер відпочивають в Хорватії. Артистка вирішила подарувати відпочинок матусі, яка важко переживає смерть чоловіка.

Дивіться також Настя Каменських на відпочинку вирушила на прогулянку: фото в зеленій сукні

NK з мамою і чоловіком у Хорватії

Виконавиця оприлюднила декілька фото, які зробила під час прогулянки з найріднішими. Ввечері вона з мамою і коханим вивчала вулички стародавнього міста.

Настя одягнула білу мініспідницю та помаранчеву блузку з принтом у рожевий горох. Серед аксесуарів образ довершили сережки, лаконічна підвіска та солом'яна сумка. Волосся вона вклала у фірмові кучері, а на обличчі зробила макіяж у коричневих тонах.

У дописі Каменських розповіла, що для неї означає сім'я та адресувала слова вдячності: "Я виросла в дуже добрій, турботливій, повноцінній та повній любові сім'ї! Сім'я для мене завжди стоятиме на першому місці. А наші усмішки, враження, подорожі будуть найкращими моментами в житті! Напишу дуже стандартно, але цінуйте, любіть та оберігайте один одного".

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Напередодні NK побувала на романтичній прогулянці з коханим. Тоді вона також поділилася декількома світлинами. Потап і Настя позували на набережній і на вузькій вуличці.