У серпні Каменських вперше за час повномасштабної війни приїхала в Україну. Через кілька тижнів вона знову вирушила за кордон, де виступатиме на благодійних концертах. А для українських прихильників приготувала прем'єру нового хіта.

Слухайте також В обробці американського діджея: Тіна Кароль випустила мініальбом народних пісень

NK презентувала пісню "Кришталь"

"Ця пісня про тернистий шлях кохання. В ній спочатку був закладений трохи інший зміст. Але я зрозуміла, що зараз вона зазвучала зовсім інакше. Бо не дивлячись на романтизацію стосунків у цей нелегкий час, є й інша сторона, з якою іноді можуть зіштовхуватися деякі пари. Момент, коли близькі люди раптом стають чужими. Вони вже не чують один одного. У кожного з'явилася своя історія переживань, стіна непорозуміння не дає відкритися та розділити свій біль з коханими. Вони ніби розмовляють про одне й те саме, але вже іншою мовою. Це все віддаляє. Від нескінченних перепон любов втрачає орієнтир. І спільна дорога до Едему вже видається нескінченною та довгою", – розповіла Настя Каменських.

NK – "Кришталь": дивіться відео онлайн

Цей трек вона вже неодноразово виконувала на благодійних концертах на підтримку України. тому українці, які відвідували ці виступи за кордоном, мали нагоду почути його першими. Після сподобалася шанувальникам, тому Настю почали питати про прем'єру.

Кліп відзняли ще 17 лютого, реліз планували на березень. Але війна все змінила. Каменських хотіла презентувати "Кришталь" на церемонії врученні премії YUNA, але цього не сталося. Виконавиця вирішила презентувати роботу лише на прохання слухачів.

Інші прем'єри від українських зірок

  • "То ЗСУ працює": гурт ТНМК випустив пісню, яка заспокоїть дітей під час сирен.
  • Артем Пивоваров неочікувано заспівав з Поляковою: як звучить лірика на вірш Лесі Українки.
  • "В моєї мови великий калібр": Джамала та Freel випустили емоційну пісню про закінчення війни.