19 травня вся Україна відзначала День вишиванки. У час війни це свято набуло особливого змісту. Стрічки новин у соціальних мережах були наповнені мальовничими світлинами українців.

Дивіться також Туга за тобою неймовірна, – Тоня Матвієнко привітала Мірзояна з днем народження

Родина Ольги Фреймут у вишиванках

Телеведуча Ольга Фреймут оприлюднила цілу серію красивих фото, де показала найрідніших у вишиванках. Це вбрання є особливим для кожного українця, у ньому захований генетичний код нашого народу. Тому й у час війни надзвичайно важливо показувати це. Ольга Фреймут та її сім'я завжди цінували українські традиції, продовжують зберігати їх і передають наступним поколінням.

Наша вишита Господом доля. І барв на вишиванці більше, ніж чорних ниток. Вітання від моєї родини, рідні українці!
– написала Фреймут під фото.

Ольга Фреймут та її рідні у вишиванках / Фото з інстаграму ведучої

  • У День вишиванки українці масово публікували в мережі фото в національному вбранні. Це свято вкотре показало, що наш народ єдиний. Знаменитості також наповнили стрічки соціальних мереж мальовничими кадрами.
  • Перша леді України Олена Зеленська вперше привітала з Днем вишиванки без чоловіка.У щемливому привітанні вона зазначила, що війна наповнила цей день особливим змістом.
  • Соліст гурту Kalush Orchestra Олег Псюк також привітав українців. У красивій вишиванці він позував поруч із дівчиною Олександрою. Закохані доповнили свої образи фірмовими рожевими панамами.