19 травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього дня заведено одягати вишиванки, виходити на вулиці міст та показувати генетичний код, який зашифрований в кожному з нас. Українці засипають мережу мальовничими світлинами у вишиваних сорочках.

До теми "У наших серцях вишита Україна": як зірки вітають з Днем вишиванки

Олег Псюк з дівчиною привітали з Днем вишиванки

У цей особливий весняний день без фото у вишиванці не залишився соліст гурту Kalush Orchestra – Олег Псюк. Він позував на камеру у неймовірно красивій, мальовничій локації. Також поруч з Олегом була його кохана Олександра. Дівчина одягнула національне вбрання й так само як її обранець, довершила патріотичний look фірмовою рожевою панамкою Kalush Orchestra.

Йо, сьогодні День вишиванки! Лише тепер помітив, наскільки вона пасує до панамки. Та як гарно в ній виглядає моя Олександра,
– написав Олег під фото.

День вишиванки
Олег Псюк у вишиванці / Фото з інстаграму Kalush Orchestra

День вишиванки
Олег Псюк з дівчиною Олександрою / Фото з інстаграму Kalush Orchestra

Цікаво Дівчина соліста Kalush Orchestra прокоментувала перемогу на Євробаченні: "Олеже, пишаюся тобою"

У коментарях під фото шанувальники переможців Євробачення-2022 засипають зіркову пару компліментами.

  • "Дуже гарні!"
  • "Йо! Справжні українці!"
  • "Які гарні! Панама, як завжди, супер! Гарна вишиванка!"
  • "Дуже красиві!"
  • "Зі святом вас!"
  • "Дуже личить! Це наш патріотичний код!"

Після повернення з Турина Kalush Orchestra дали пресконференцію у Львові. Там соліст гурту Олег Псюк повідомив, що закликав врятувати захисників Маріуполя, оскільки, якби не зробив цього, то картав би себе. Також зовсім скоро гурт поїде в тур Європою, щоб зібрати кошти на потреби української армії. Після перемоги на Євробаченні-2022 в колективу є багато шанувальників у різних країнах світу, тому Kalush Orchestra не хоче втрачати можливості допомогти нашим військовим, які щодня невпинно борються з окупантами.