Італійський мільйонер Джанлука Ваккі, якого також називають "танцюючим", сповістив про операцію доньки Блу Єрусалими зворушливим дописом. 6-місячна дівчинка перенесла операцію цього тижня.

До слова Дружина Дмитра Комарова перехворіла на коронавірус

Донька Джанлуки Ваккі перенесла операцію

Мільйонер поділився, що цей час був дуже складним та напруженим для всієї сім'ї, а особливо для маленької Блу Єрусалими. Однак дівчинка мужньо перенесла всі складнощі.

Коли ваша маленька дитина переживає щось настільки серйозне, як операція, це по-справжньому вражає весь ваш світ як батька. Наш ангел не перестає нас дивувати! Вона була такою хороброю, спокійною і милою, що я пишаюся тим, що я її батько!
– зізнався Джанлука.

Чоловік додав, що він зі сльозами на очах підтримує усіх тих батьків, що стикаються з подібними проблемами. Джанлука Ваккі запевнив, що вони з донькою вже перебувають вдома й дякують кожному за підтримку. Він поділився щемливим фото з лікарняної палати.

Своєю чергою, кохана мільйонера Шерон Фонсека показала відео з лікарні. На кадрах помітно, що Блу Єрусалима була дуже активною та веселою.

Джанлука Ваккі став батьком: що про це відомо

  • 53-річний мільйонер закрутив роман із 26-річною моделлю Шерон Фонсекою у 2018 році.
  • Вже через 2 роки Джанлука Ваккі оголосив, що вони вперше стануть батьками.
  • У липні 2020 року закохані розсекретили стать первістка – вони поділились, що очікують на дівчинку.
  • Донечка Блу Єрусалима з'явилась на світ 27 жовтня.
  • Після пологів мільйонер влаштував неймовірну зустріч Шерон Фонсеки та їхньої доньки вдома.
  • Наприкінці 2020 року Джанлука Ваккі вперше показав обличчя доньки та повідомив, що вона народилась із патологією "вовча паща".