Палка шанувальниця російського диктатора вирішила, що, ставши "на коліна перед українським народом", їй все пробачать. Однак, ймовірно, ведуча зробила це через відмову посольства у Туреччині продовжити паспорти її дітям. Адже причиною відмови стала позиція Єгорової щодо дій Путіна.

Важливо Скандальна Єгорова "відреклася від Путіна", але її дітям відмовили у продовженні паспортів

Сніжана Єгорова "стала на коліна перед українцями"

Звернення до українського народу ведуча опублікувала в особистому телеграм-каналі. Вона зазначила, що всі ці роки "велася на російську інформацію". За словами Єгорової, вона вважала, що росіяни адекватні люди, була впевнена, що не може помилятися і для неї все очевидно.

Але зараз я бачу протилежне і знаю, що вони заливають кров’ю мирні міста, почнуть вбивати цивільних. Це просто жах,
– написала Сніжана.

Вона додала, що всім властиво помилятися і, нарешті, до неї це дійшло: "Українці! Я сподіваюся, що це все скоро закінчиться. Росія скоро розстріляє всі боєприпаси і нарешті настане тиша. Я сподіваюся, що все вирішиться швидко. Не звикла вибачатися, але сьогодні хочу це зробити! Вибачте за те, що я підтримала агресію! Вибачте за те, що була сліпою та глухою! Вибачте за те, що була пособницею вбивств, хаосу та паніки! Я стою на колінах перед всім українським народом!".

Зауважимо, звернення до українців Єгорова написала російською мовою. Тоді, як найманці Путіна прийшли "визволяти російськомовне населення", одіозна телеведуча втекла до Туреччини. Тепер сповна відплачуватиметься за скандальні заяви щодо українського народу, нашої мови, а також підтримку режиму російського диктатора.

Скандальні заяви Сніжани Єгорової

Текст публікації Сніжани Єгорової:

Привіт, мої дороги підписники та підписниці. Друзі, я всі ці роки велася на російську інформацію. Піддавалася дезінформації росіян і вважала, що вони адекватні люди. Я завжди була впевнена, що не можу помилятися і для мене все очевидно.

Але зараз я бачу протилежне і знаю, що вони заливають кров’ю мирні міста, почнуть вбивати цивільних. Це просто жах. Але всім властиво помилятися. І ось, нарешті, до мене дійшло.

Українці! Я сподіваюся, що це все скоро закінчиться. Росія скоро розстріляє всі боєприпаси і нарешті настане тиша. Я сподіваюся, що все вирішиться швидко. Не звикла вибачатися, але сьогодні хочу це зробити! Вибачте за те, що я підтримала агресію! Вибачте за те, що була сліпою та глухою! Вибачте за те, що була пособницею вбивств, хаосу та паніки! Я стою на колінах перед всім українським народом!