Це відбулося на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Відтак зірка зауважила, що їй соромно, що не змогла уникнути цієї ситуації.

Не пропустіть Вона була зіркою вечора, – Тімур Мірошниченко зворушив історією, як познайомився з дружиною

Надія Матвєєва про конфлікт з мамою через коханого

За словами ведучої, рідні й раніше не дуже добре сприймали її новий роман. Однак саме в час великої війни, коли всі були в складному емоційному стані, стався конфлікт між Надією та її мамою.

Досі соромно, що стався конфлікт із мамою під час війни. На початку ми всією сім'єю зустрілися, і мама була в такому емоційно-важкому стані, що намагалася вплинути на моє особисте життя,
— зізналася телеведуча.

"Мама не хотіла зі мною говорити, не хотіла мене бачити", – додала Надія.

Знаменитість зауважила, що попри труднощі, був і позитивний наслідок від сварки з мамою, оскільки, це дозволило їм сепаруватися. З'ясувалось, що Надія перебувала в співзалежних стосунках з мамою. Саме після конфлікту телеведуча це усвідомила.

"Зараз я розумію, що ця складна ситуація, і той мій сором, і почуття вини, і безпорадність, і ті страшні емоції, які пережила мама, призвели до важливого моменту мого життя. Сепарації. Я визнаю, що я, як доросла жінка, була дуже пов'язана з мамою. У нас дуже тісні стосунки, і це, певною мірою, не було схоже на стосунки дорослих людей. Я цього не усвідомлювала", — пояснила Матвєєва.

Інтерв'ю Слави Дьоміна з Надією Матвєєвою: дивіться відео онлайн

Що відомо про коханого Надії Матвєєвої: головне

  • У нові стосунки ведуча вступала неодруженою жінкою. До цього вона була двічі заміжня. Відтак від першого чоловіка народила сина.
  • Обранець Надії не є публічною людиною. Він працює у сфері, близькій до медицини. Закохані познайомилася на вечірці.
  • "Його навіть немає в соцмережах. Я взагалі не могла уявити, що буду разом з цим чоловіком, бо у нас велика різниця у віці – він на 20 років молодший. Я ж із цим табу жила. Вважала, що такі стосунки не мають сенсу. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли вирішили, що будемо разом жити й те, що це теоретично може вплинути на наші стосунки. Так, це виклик для нас, але це прекрасно", – поділилася ведуча.
  • Партнер знаменитості також має дітей, однак наразі не познайомив їх через війну.
  • Чоловік не приховує, що хоче одружитися з Надією.