Надя не приховує – вона любить обговорювати скандали, хоча їй шкода зірок, які в них потрапляють. Про це Дорофєєва розповіла ведучому Євгену Фешаку.

Цікаво Після чуток про вагітність: Надя Дорофєєва назвала причину, чому в неї немає дітей

Як Дорофєєва ставиться до скандалів

Співачка зізналася, що полюбляє пліткувати про скандали інших зірок. За її словами, їй дуже цікаво обговорювати такі випадки.

Я можу проговорити те, хто що зробив… Але мені шкода багатьох артистів, які потрапляють у скандали. Я не відчуваю злорадства. Я відчуваю якусь печаль, скоріше. Але обговорити це завжди цікаво, щоб не потрапити в подібну ситуацію,
– розповіла Надя.

Як співачка реагує на чутки

Артистка зазначила, що її, як і багатьох інших зірок, турбує ця проблема. Вона вважає, що під час війни в Україні до хейту треба ставитися з розумінням.

Як я ставлюся до хейту? Звичайно, це буває боляче, особливо коли тебе ображають ні за що, несправедливо… Але я над цим працюю – роблю медитації. І зараз в мене чудовий період, я перестала пускати це в серце,
– пояснила Дорофєєва.

Надя стверджує, що після розлучення з Володимиром Дантесом вона побачила негативну сторону популярності. Тоді їй не хотілося, щоб всі лізли в її особисте життя.

"Багато нісенітниць писали. І нещодавно я дивилась програму, в якій розповідали, що в мене стосунки були з якимось олігархом, який мені з тюрми писав розповідали. Я не розумію, як це люди створюють", – розповіла співачка.

Дивіться коротке інтерв'ю з Надею Дорофєєвою: відео

Останні чутки про Надю Дорофєєву

  • Нещодавно в мережі поширили плітки, начебто Дорофєєва вагітна первістком. Це стало несподіванкою для співачки, тож вона відреагувала – поділилася відео з оголеним животом, щоб всі побачили, що вона не вагітна.
  • Хоч Надя Дорофєєва не планує найближчим часом стати мамою, вона вже відкрито говорить про материнство. Не так давно зірка навіть називала ім'я, яке б дала майбутньому синові.