Згідно з сюжетом героїня вперше повертається до рідного дому після 24 лютого, де все нагадує про той жахливий день. Вона вмикає телевізор, де на кадрах з'являється маленька Надя, яка виступала на різних концертах та відпочивала у рідному Криму. Паралельно режисер Антон Штука показав іншу маленьку дівчинку, яка ходить у вщент спаленому домі. Навколо неї є всього кілька іграшок та телевізор – дитинство, яке вона не заслужила через війну Росії.

Слухайте також Присвячено захисниці "Азовсталі": Сергій Бабкін презентував пісню "Пташка"

Наприкінці кліпу Надя ділиться контактами проєкту "Добрабат", як допомогти українцям відновити свої домівки, поки не настала холодна зима.

Поки ворог відкрито радіє тому, що в Україні гинуть мирні люди, ми робимо все, щоб захистити свою землю. Поки ворог із захватом руйнує ракетами та дронами наші домівки та інфраструктуру, ми все відбудовуємо та зміцнюємо. Поки ворог чекає, що ми затулимо рота, опустимо руки та здамося, ми будемо ще завзятіше боротися, ще гучніше кричати про війну на весь світ, працювати, створювати, кохати, допомагати один одному, жити! Музика – це моя зброя та інструмент допомоги!
– каже Дорофєєва.

Надя Дорофєєва – У твоїй душі: дивитись відео онлайн

Зворушливий кліп, який проймає до сліз, оцінили тисячі прихильників Наді, серед них і її коханий Міша Кацурін та зіркові колеги:

  • "Яка сумна і чарівна";
  • "Наше дитинство було дійсно найкращим, щасливим, мирним... Серце розривається за дітей сьогодення";
  • "Це неймовірний кліп. Сльози вже текли";
  • "Знову вся Україна у тривогах… Чекаю той день коли це все закінчиться";
  • "Дім – це особливе місце для кожного з нас. Дім дарує неймовірне відчуття захищеності. Навіть, якщо навколо небезпека. Дім – це наша фортеця. Втратити дім – це одне з найтяжчих випробувань в житті...";
  • "Дивилась, слухала, плакала. Дуже болить, але не тільки за Україну. За всіх людей, яким доводилось і доводиться це проживати. Нехай у кожного буде дім і любов у серці. Дякую Наді і всій команді, що виводите біль не через агресію і ненависть, а творчість. Ваші твори трансформують";
  • "Я заплакала на тому моменті, коли кадри з дитинства. Неймовірно чуттєво і до мурашок".