Співачка Надя Дорофєєва поділилась надихаючим дописом у 8 березня. Вона нагадала, як жінки з України борються не лише за себе й рівність, але й за перемогу.

Дивіться також "Коли фіт": Джамала яскраво переспівала вірусний хіт Майлі Сайрус у 8 березня

Надя Дорофєєва назвала найкращих українок

Артистка склала топ жінок, які надихають її. "Жінки по всьому світу продовжують відстоювати себе та боротися за рівність. Щодня ми, жінки, доводимо які ми круті і що нам все під силу".

Олена Зеленська

Перша леді з перших днів повномасштабного вторгнення зініціювала комунікаційні та благодійні проєкти, які користуються успіхом.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму першої леді

Юлія Пеліпас

Українська стилістка і засновниця бренду Bettter три місяці тому отримала нагороду The Fashion Awards від British Fashion Council у категорії "Лідери змін. Люди".


Юлія Пеліпас / Фото з інстаграму Юлії Пеліпас

Юлія Паєвська "Тайра"

Українська військовослужбовиця, парамедикиня, волонтерка та доброволиця, командирка підрозділу та евакуаційного відділення. До речі, нещодавно "Тайра" стала лауреаткою міжнародної премії IWOC – "Найхоробріша жінка світу".


"Тайра" / Фото з її інстаграму

Таня Муіньо

Українська кліпмейкерка є подругою Наді Дорофєєвої. Таня забрала вже чимало визначних музичних премій за роботи для світових артистів.


Таня Муіньо / Фото з інстаграму Тані Муіньо

"А також, найважливіші у моєму ТОПі всі українські жінки. Не здалися, не опустили руки, кожного дня робили все, щоб країна вистояла і дала відсіч ворогу. кожна з вас – натхнення!" – підсумувала артистка.

Як українські зірки ставляться до 8 березня

  • Думками про 8 березня поділилась телеведуча Катя Осадча. Вона вважає, що день, присвячений увазі жінок, повинен залишитися, але краще змінити дату в календарі. Жінка привітала своїх підписниць-берегинь.
  • Катерина Поліщук з позивним "Пташка" вважає, що Радянський Союз зіпсував ідею свята. Тому вона не любить 8 березня та зовсім його не святкує.
  • Про своє ставлення розповіли для 24 Каналу Анна Трінчер, Анастасія Цимбалару, Катерина Лозовицька та інші. Про їхні думки дізнавайтесь за посиланням.