Успішна українська співачка Надя Дорофеєва у відвертому інтерв'ю відповіла прихильникам на запитання щодо її материнства. Після того, як артистка розпочала сольну кар'єру, фани стривожило те, чи не завадить розвиток зірки її особистим стосункам.

Це цікаво Надя Дорофєєва показала зухвалий образ в день народження: провокативне фото

Коли Надя Дорофеєва стане мамою

Співачка поділилась, що її сольна кар'єра зовсім не стоїть на заваді того, щоб вони з чоловіком Володимиром Дантесом стали батьками. Для знаменитості важливо бути готовими до такого рішення.

Ніколи мене кар'єра не зупиняла в цьому питанні. Чомусь так думають, що це через кар'єру. Ні, не через кар'єру, а тому, що досі ми з Вовою не готові. Це питання постійно фігурує. Ми самі жартуємо в соцмережах, що чекайте "дантесиків", але все-таки зробимо це не через тиск людей, а через своє рішення,
– наголосила Надя Дорофеєва співачка.

Що відомо про сольну кар'єру Наді Дорофеєвої

  • 11 березня 2020 року гурт "Время и Стекло" офіційно заявив про свій розпад після 10 років успішної кар'єри.
  • Через довгий час артисти Позитив та Надя Дорофеєва, екссолісти "Время и Стекло" розповіли, чим займатимуться після розпаду гурту. Надя заявила про сольну кар'єру, а Позитив планував продовжити участь в гурті Mozgi.
  • Вже в листопаді зірка презентувала перший сольний кліп та пісню під псевдонімом DOROFEEVA.
  • Ролик викликав неоднозначну реакцію у користувачів мережі через підозри в плагіаті та скандал через зйомки провокативного відео на пішохідному мосту Алеї Героїв Небесної Сотні.
  • 19 березня 2021 року Надя Дорофеєва презентувала перший сольний мініальбом.