Популярна українська співачка сьогодні, 19 листопада, презентувала свій перший сольний кліп та трек Gorit. Тепер зірка виступатиме під псевдонімом DOROFEEVA. Гарячий ролик з'явився на її сторінці в ютубі.

До слова За версією Billboard: хто став "Жінкою року" в музичній індустрії

Надя Дорофеєва під роликом написала, що ця композиція є першою гранню її сольного проєкту. А кліп – відображення того, як вона змінилась та якою стала зараз. Режисеркою відеоролика стала Таня Муіньо. Разом зі співачкою вона працювала над демонстрацією стилю і естетики нової DOROFEEVA.

Текст пісні був написаний особисто Надею Дорофєєвою, але у співавторстві з другом та продюсером співачки Потапом, а також за участі MOZGI Studios.

Коли падаєш в любов з головою, і ще не знаєш – це до ранку? А може навіть довше? А може назавжди?
– прокоментувала пісню та трек Надя Дорофеєва.

У відео зірка поставала в різних спокусливих образах. Вона приміряла чорний латексний топ, мінішорти та куртку, привернувши увагу до її тонкої талії. Спокусливий аутфіт зірка доповнила світлою перукою та великими прозорими окулярами.

Для іншого look співачка обрала біле боді на довгий рукав з поясом від модного бренду Yves Saint Laurent. Так зірка похизувалась бездоганною фігурою. Вбрання доповнювали чорні шкіряні чоботи на підборах.

Третій образ зірки підкорив мережу. Вона постала в надзвичайно відвертому вбранні сріблястого кольору, що повністю прикривало її тіло, але мало безліч вирізів. Для цього образу стилісти вклали волосся Дорофеєвої у високий пучок та зробили макіяж з акцентом на губи.

Дивитись відео DOROFEEVA - gorit онлайн: