Більше двох тижнів відома українська співачка Надя Дорофеєва продовжує публікувати пікантні фото з її відпустки на Балі. Там вона насолоджується теплом разом з чоловіком, Володимиром Дантесом. Нові пікантні кадри з'явилися на офіційній сторінці Наді в інстаграмі.

Спекотно Мокра Надя Дорофєєва показала сексуальні форми на Балі: відверте фото в бікіні

Співачка потішила аудиторію новими відвертими фото з відпочинку. Вона сфотографувалась на лежаку біля великого басейну. А позаду зірки був гарний будинок, де вона, ймовірно, й живе з Дантесом.


Надя Дорофеєва / Фото з інстаграму Наді Дорофеєвої

Надя Дорофеєва постала перед об'єктивом у пастельному блакитному купальнику. Він вдало підкреслював бездоганну фігуру знаменитості. Вона хизувалась вигинами та оголеними сідницями, по-різному позуючи на камеру.


Надя Дорофеєва / Фото з інстаграму Наді Дорофеєвої

Поряд з Надею лежав великий солом'яний капелюх. Артистка розпустила довге волосся, а воно розвіювалось за вітром, що додавало світлинам перчинки. Зірка була без макіяжу, продемонструвавши й зачарувавши мережу натуральною красою.

Під фото Надя Дорофеєва написала "Купальний сезон закритий". Шанувальники підозрюють, що незабаром вона повернеться в Україну.