Донька народного артиста України Миколи Мозгового зазначила, що на жаль, цю співачку знає не так багато людей. Хоча Олені ця артистка дуже подобається.

До речі Леся Нікітюк оцінила нову пісню Наталії Могилевської: кумедна реакція потрапила на відео

Мозгова сказала, кого вважає найкращою співачкою України

На думку продюсерки, потужною артисткою є Людмила Монастирська. Олена розповіла, що артистка виступає на найкращих оперних сценах у різних країнах світу.

Коли мене питають, хто найкраща співачка в Україні, відповідь моя однозначна – Людмила Монастирська! І це найкраща співачка не тільки нашої країни: це голос, харизма, талант, майстерність, техніка світового рівня й підтвердження тому її блискучі виступи на кращих оперних сценах світу,
– зазначила жінка.

Мозгова поділилась, що в Україні мало людей знають цю співачку. За словами Олени, зараз музичну індустрію в нашій країні заполонив масмаркет, який не розвиває духовність людини.

Масмаркет засмітив голови продуктом, який не підіймає емоційний, духовний рівень людини, а навпаки, так би мовити, заземляє. А, я б сказала, опускає цей рівень до плінтуса. Але це, зрештою, вибір самої людини: слухати другосортне лайно, чи насолоджуватися найвищими надбаннями світової музичної культури,
– додала продюсерка.

Що відомо про співачку

  • Людмила Монастирська є оперною співачкою з голосом сопрано. Вона співає у Національній опері України. У 2013 році стала лауреаткою премії імені Шевченка за вокальні партії в оперних виставах.
  • У 2012 році співачка виступила на сцені "Метрополітен-опера" – провідному театрі США. Вона виконала партію Аїди в однойменній опері Джузеппе Верді та здобула прихильність не лише слухачів, а й авторитетних музичних критиків.
  • Монастирська стала Заслуженою артисткою України у 2013 році. А вже у 2017 році співачка здобула статус Народної артистки України. Людмила виступає на таких престижних оперних сценах, як "Ла Скала" в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, "Метрополітен-опера" у Нью-Йорку.