Українські знаменитості по-різному ставляться до пластичних операцій. Блогерка та співачка Анна Трінчер вже у 20 років мріє змінити своє тіло з допомогою хірургічного втручення.

До слова Я не питаю дозволу, – Оля Цибульська зізналась, як чоловік ставиться до її еротичних фото

Анна Трінчер про пластичні операції

Зірка заявила, що не до кінця задоволена своїм тілом. Тому вона планує найближчим часом збільшити груди.

Це моя мрія. Найімовірніше зроблю це взимку. Потрібен період, коли у мене не буде концертів, зйомок та заходів, коли я зможу повністю пройти реабілітацію. Вже потрохи готую себе і всіх своїх родичів до цього,
– зізналась Трінчер.

Дівчина визнала, що багато працює над своєю формою. Тому вона не хоче приховувати фігуру за вбранням оверсайз.

"Зазвичай мій сценічний костюм йде без спідниці, тобто просто боді. Я подумала: "Я що, даремно не їм солодке, борошняне, дарма худну? Чому б світу не побачити мій результат?" Я ходжу в спортзал, стараюся. Ось кому всю цю красу берегти?", – додала Анна Трінчер.

Блогерка зізналась, що її близькі нормально ставляться до еротичних аутфітів та світлин: "У мене недавно була фотосесія в досить відвертому образі – боді з відкритими сідницями та колготки в сітку. Так вийшло, що дідусь був присутній на цій фотосесії, оскільки привозив реквізит і допомагав мені. Я забула, що він сидить в залі, і вийшла ось так з голою дупцею – він сховався".


Анна Трінчер / Фото з інстаграму Анни Трінчер

Як зірки ставляться до пластичних операцій

  • Блогерка Софія Стужук вже кілька разів лягала під ніж хірурга, бо позитивно ставиться до операцій. Ба більше, нещодавно вона у прямому ефірі показала, як Едгар Камінський робив їй ринопластику, блефаропластику (пластику верхніх повік) та нитковий ліфтинг.
  • Джамала зізналась, що її лякає будь-яке хірургічне втручання. Однак вона схвалює пластичні операції, бо вважає, що жінка має дорослішати красиво.
  • Співачка Тоня Матвієнко менш позитивно ставиться до радикальних змін зовнішності. Вона є прихильницею природної вроди, а тому переконана, що під ніж слід лягати тільки за серйозних причин.