Успішна українська артистка Оля Цибульська активно веде особистий блог в інстаграмі. Часто вона публікує там фото в спокусливих вбраннях, купальниках чи спідній білизні. Як зізналась зірка, саме ці світлини найбільше критикують користувачі мережі.

До слова Зоопарк прийшов, – Тіна Кароль розповіла про недоліки популярності

Як чоловік Олі Цибульської реагує на її фото

Знаменитість розповіла, що ніколи не питає думки чоловіка перед тим, як оприлюднити відвертий кадр.

Я не питаю дозволу в чоловіка на свої бажання ніякі й ніколи. Бачили очі, що купували. Я його попереджала,
– заявила зірка.

Все ж Оля Цибульська визнала, що її коханий негативно поставився до можливої зйомки зіркової дружини у відвертому журналі.

"У нас була дискусія стосовно знімань для чоловічого глянцю. Я насправді не впевнена, що мої груди відрізняються чимось від грудей моїх колег, і в мене немає цілі знятися оголеною для журналу. Але сам факт того, що в нас виникла дискусія, і він мені щось спробував забороняти… Я в той же день виклала фото в інстаграм в білизні. Мова про глянець чоловічий йшла, про інстаграм – ні. Нічого, тепер мовчить", – зауважила співачка.


Оля Цибульська в купальнику / Фото з інстаграму Олі Цибульської

Як кохані зірок ставляться до відвертих фото дружин

  • Зазначимо, чоловік Насті Каменських Потап тільки позитивно реагує на сміливі фото співачки. Репер заявляв, що йому "подобається, коли вона роздягається".
  • Коханий танцівниці Ілони Гвоздьової має іншу думку щодо еротичних знімків дружини. За словами хореографині, вона ніколи не покаже оголене тіло, бо Іван її "на німецький прапор розірве". Та коли подружжя виходить у світ разом, чоловік Гвоздьової дозволяє їй поставати у відвертих образах.