Відомий український продюсер Ігор Кондратюк розповів, чи постраждала його сім'я, коли у будинок влучив російський снаряд. Він також поділився, як провів день народження.

Варто знати Російські окупанти вцілили снарядом у будинок Ігоря Кондратюка: фото пошкодженого дому

Ігор Кондратюк про зруйнований будинок

Чоловік розповів, що ще 2 березня він виїхав з будинку разом з родиною. Він зізнався, що не хвилюється через дім, адже найбільше думає про рідну Херсонщину.

"Нас у цьому будинку не було, ми 2 березня виїхали. Цей будинок розташований у житомирському напрямку. Ми виїхали 2 березня, коли до російських танків лишалося 10 кілометрів. Я забрав всю сім'ю, нас було 12 людей. Ми виїхали. Серед них була моя вагітна родичка, яка сьогодні о п'ятій ранку народила нову українку. Тому будинок – це дрібниці, хоча моя дружина плакала", – поділився Ігор Кондратюк.

Зараз продюсер перебуває у Львові. У свій ювілей він зустрівся з Павлом Табаковим та прогулявся Стрийським парком з дітьми.

У пам'яті залишилося те, що ми вперше за ці дні з дружиною не сиділи у новинах і не пересувалися Україною. Я зараз у безпеці, уже третю ніч у Львові ночую. Я далеко не остання людина, яка потребує допомоги у цій країні. Я впораюся,
– підкреслив чоловік.


Снаряд влучив у будинок Кондратюка / Фото з фейсбуку Ігоря Кондратюка