Велику втрату артист пережив майже 6 років тому, однак досі згадує про це зі щемом у серці. Про смерть батька Монатіку повідомили за лічені години до концерту, тому скасувати виступ і підвести команду він не міг.

До теми Випускний у тематиці Гаррі Поттера: сини Монатіка закінчили дитячий садок – фото

Якщо перед кожним виходом на сцену співак налаштовується разом з колективом, то того разу він "просто сховався і намагався взяти себе в руки". Монатік, як завжди, бездоганно відпрацював перед тритисячною аудиторією та поїхав до рідного Луцька.

Це був найскладніший концерт на моїй пам'яті. Сльози не припиняли котитися... Добре, що багато танцюю. З першої пісні пішов піт, він змішався зі сльозами, тому ніхто нічого не бачив,
– пригадав музикант.

У той момент він по-справжньому усвідомив, яка нелегка професія артиста. Не розклеївся він тому, що батько, який мріяв потрапити на концерт в Києві, спостерігав за ним з неба.

"Я згадував його слова. Одна думка, що він завжди хотів приїхати до Києва на концерт, трошки заспокоювала. Мені здавалося, що він зараз дивиться. І на цих думках я витягнув тоді", – зізнався Монатік.

Повне інтерв'ю Монатіка: дивіться відео онлайн