Народна артистка Наталія Могилевська на сцені вже понад 25 років, тому бачила, як розпочинали свій шлях безліч українських зірок. Не стала винятком і ексучасниця гурту "Время и Стекло", а тепер сольна співачка Надя Дорофєєва. Могилевська показала, як вона робила свої перші кроки в шоу-бізнесі.

Цікаво Надя Дорофеєва зізналась, коли вони з Дантесом стануть батьками

Відео виступу 15-річної Наді Дорофєєвої

Архівний ролик – епізод талант-шоу "Шанс", ведучими якого були Андрій Кузьменко і Наталія Могилевська. На той час вже легендарна співачка оголошувала 15-річну учасницю музичного проєкту Надю Дорофєєву. Тоді вона була білявкою і запалила на сцені з танцювальною піснею.

Обіцяний топ факт про Надю Дорофєєву, який ніхто не пам'ятає! 16 років тому зовсім юна, але енергійна, харизматична і яскрава Надя вже підкорювала сцену "Шансу" під керівництвом Кузьми,
– написала артистка.

"Надя, продовжуй свій шлях! Ти зірка! З Днем народження", – завершила Могилевська. Сама ж Надя Дорофєєва жодним чином не відреагувала на привітання колеги.

Для перегляду відео гортайте вправо

Додамо, у день народження Надя Дорофєєва показала зухвалий образ. 31-річна артистка поділилася фото в лакованих лосинах і рукавичках, які поєднала з коротким топом з блискітками.