Німецька акторка та модель Тоні Гаррн і англійський актор Алекс Петтіфер очікують народження первістка. Цю новину Тоні приховувала від публіки 6 місяців.

Читайте також Шосту дитину Алека та Гіларії Болдвін народила сурогатна мати, – ЗМІ

Тоні Гаррн та Алекс Петтіфер стануть батьками

Модель на своїй сторінці оприлюднила зворушливе відео, в якому позує в розкішній фотозйомці для німецького видання Vogue. Зірка позувала в обтислій червоній та ніжно-блакитній сукні. Вона чуттєво притримувала помітно округлий вагітний живіт.

Я тримала це в секреті майже шість місяців. Нарешті, я можу поділитися з усіма вами найголовнішою новиною. Починається нове пригода,
– написала Тоні Гаррн під відео.

Чоловік моделі, актор Алекс Петтіфер, опублікував таке саме відео і лаконічно прокоментував його: "Батько".

Тоні Гаррн поки що не розсекретила стать малюка, але додала, що не може дочекатися зустрічі з ним. Вона зізналась, що прокидатися щоранку, знаючи, що носить під серцем дитину, одне з найпрекрасніших відчуттів в її житті.


Тоні Гаррн / Vogue Germany

Що відомо про роман Тоні Гаррн та Алекса Петтіфера

  • Романтичні стосунки англійського актора Алекса Петтіфера і німецької акторки й моделі Тоні Гаррн тривають вже протягом декількох років.
  • Закохані заручилися у 2019 році, у день Різдва. Після цього вони довгий час насолоджувалися статусом наречених і готувалися до узаконення стосунків.
  • 4 жовтня 2020 року стало відомо про одруження Тоні та Алекса. Пара не повідомляла, чи було в них гучне весілля.