У Новому Орлеані обрали нову "Міс Всесвіт", якою стала Р'Бонні Габріель – представниця США. Також на конкурсі визначили список 16 найкращих.

Читайте також Міс Всесвіт 2022: хто став переможницею конкурсу краси

Чи здобула місце "Міс Україна Всесвіт"

Українка Вікторія Апанасенко не увійшла до топ-16 фіналісток серед усіх міс. Однак вона здобула спеціальну нагороду Spirit of Carnival Award. Її вручають тим конкурсанткам, які демонструють цінності дружби, різноманітності та веселощів.

Але одну з головних нагород я забрала,
– поділилась Вікторія Апанасенко.


Апанасенко взяла нагороду на "Міс Всесвіт 2022" / Фото з інстаграм-сторіз

Як Вікторія Апансенко розповідала про війну

Конкурс "Міс Всесвіт" став ще одним майданчиком, де була можливість сказати про війну всьому світу. У фіналі показали відео Вікторії Апанасенко, де вона розповідає про трагедію в Україні й те, як вона долучалась до волонтерства. До зйомок ролика долучилась і полька Олександра Клепачка.

Не пропустіть Вишиті сукні та білосніжний костюм: виходи українки Вікторії Апанасенко на "Міс Всесвіт 2022"

Додамо, що Вікторія Апанасенко не втрачала можливості поговорити про війну з іншими конкурсантками. Так у мережі Україну та її представницю підтримала сама "Міс Всесвіт 2022" Р'Бонні Габріель.

"Я зачарована силою та красою моєї сестри по "Міс Всесвіт" Вікторією. У мене було кілька хвилин, щоб посидіти і поговорити з нею про захист прав людини. Я підтримую її стійкість і надихаюся її серцем. Мені подобається, як "Міс Всесвіт" дозволила мені спілкуватися з жінками з усього світу", – писала Габріель.


"Міс США" і переможниця "Міс Всесвіт" підтримала Україну / Фото з інстаграму Габріель

  • Росіянка Анна Ліннікова попри обурення мережі та заклики про дискваліфікацію таки взяла участь в конкурсі. Поки в Дніпрі російська ракета влучила у багатоквартирний будинок та влаштувала справжнісінький теракт, Ліннікова вийшла на сцену у червоно-кривавій сукні, як ні в чому не бувало. Однак дівчина, яка вирішила мовчати про геноцид, що влаштувала її країна, не стала однією з 16 фіналісток та не здобула жодної нагороди чи відзнаки.