Фіналістка шоу "Холостяк" Саша Мудра, якій складно перейти на українську мову, мала досвід участі в іншому проєкті. Так, вона хотіла пройти кастинг у конкурсі краси.

До слова Сашу Погорєлову з "Холостяка-12" помітили в компанії Євгена Ковтуненка: які між ними стосунки

Саша Мудра про "Міс Україну"

Учасниця романтичного реаліті-шоу розповіла, що пробувала пройти кастинг на "Міс Україна" ще 6 років тому. Але тоді вона мала стосунки, чого не дозволяли організатори.

Кого не беруть на "Холостяк", ті йдуть на "Міс Україна". Я ходила на конкурс, коли мені було 21. Мене поставили перед фактом: або стосунки, або конкурс. Я спитала, чому я не можу поєднати приємно з корисним. Тоді я була у стосунках і розходитися я не збиралася. На той момент я була дуже закохана. Тому, мабуть, я не пройшла,
– зізналась Саша Мудра.

Дівчина додала, що мала не найкращу фігуру для конкурсу краси. "Я була "пиріжком" з боками, руки були такі. Тоді треба було бути худенькою. Може, це була також одна з причин. Мені сказали, що треба ходити на бокс. Коли займаєшся боксом, жіноче тіло максимально втрачає зайве".

Інтерв'ю Саші Мудрої: дивіться відео онлайн

  • Цікаво, що й інша учасниця "Холостяка" задумувалась про участь у конкурсі краси. Про це ще на проєкті зізнався батько переможниці шоу, Каті Лозовицької. Тоді він сказав, що насправді дівчина роздумувала над участю у двох проєктах – "Холостяку" та "Міс Україні".
  • Вже після завершення шоу Катя зізналась, що не виключає свою участь у конкурсі в майбутньому. Вона також схвально відгукнулась про "Міс Україну 2022" Вікторію Апанасенко.