Конкурс національних костюмів відбувся у Маямі, США, за 2 дні до головного конкурсу. У ньому учасниці з десятків країн світу продемонстрували образи, які показують культуру кожної країни або ж символічно розповідають про певні події у них.

Читайте також "Міс Україна" вразила брендовим образом у топі за 22 тисячі гривень

Єлизавета Ястремська у національному костюмі

Вперше свій костюм Єлизавета Ястремська показала 5 травня, коли відправлялась у США. Тоді ж стало відомо, що образ для дівчини готували впродовж місяця сім майстринь. Фантастична чорно-біла сукня з екстремально глибоким декольте, металевою вставкою та крилами на плечах вразила багатьох шанувальників. Її вбрання доповнювала конструкція на голові та маска, яку вона несла у руках. У ньому Єлизавета вийшла на сцену 14 травня.


Єлизавета Ястремська у національному костюмі представляла Україну / Фото Getty Images


Єлизавета Ястремська у національному костюмі представляла Україну / Фото Getty Images

На конкурсі національних костюмів Єлизавета гідно презентувала вбрання, яке, схоже, мало чималу вагу. Але чимало глядачів шоу вже встигли у мережі підмітити, що костюм українки справив ефект "вау".

Інші учасниці конкурсу

Щодо інших конкурсанток, то багато учасниць підійняли багато актуальних проблем своїми виходами:

  • Учасниця з Сінгапуру Бернадетт Белль вийшла у промовистому костюмі, на плащі якого писало Stop Asian Hate ("Зупиніть ненависть до азійців");


Бернадетт Белль на конкурсі національних костюмів / Фото Getty Images

  • Представниця Уругваю Лола де лос Сантос Бікко одягнула чорну сукню зі спідницею, яка при відкритті утворювала прапор з кольорами райдуги в підтримку ЛГБТ-спільнот. На спідниці також писало: "Ми кажемо "Ні" ненависті, насильству, неприйняттю, дискримінації".
  • Учасниця М'янми Кенді Тузар також вийшла на сцену конкурсу з табличкою: "Молімось за М'янму" (Pray for Myanmar).


Кенді Тузар на конкурсі національних костюмів / Фото Getty Images

Пропонуємо переглянути інші, не менш вражаючі костюми учасниць конкурсу "Міс Всесвіт-2020", фінал якого відбудеться вже 16 травня.

Конкурс національних костюмів на "Міс Всесвіт-2020": фото Getty Images