Вероніка Дідусенко виступила з промовою на конференції присвяченій Міжнародному дню жінок. Там модель розповіла про бомбардування Києва і про те, як мусила втікати зі столиці з сином Алексом.

Читайте Тоді не було проблем, – дружина Володимира Остапчука показала фото, яке зробила перед війною

24 лютого мене і мого 7-річного сина розбудили сирени та вибухи. Київ, місто з населенням понад 3 мільйони людей, спав без жодного офіційного оголошення про війну, його жителі не мали жодної можливості сховатися. Й саме сюди влучила ворожа бомба,
– сказала 26-річна Дідусенко.


Вероніка Дідусенко на пресконференції у Лос-Анджелесі / Фото Getty Images

Колишня "Міс Україна-2018" повідомила журналістам, що їй та сину довелося проїхати чотири країни Молдову, Румунію, Люксембург та Швейцарію, щоб знайти друзів.

Вероніка мала візу, щоб потрапити до Сполучених Штатів, проте її сину у документі відмовили. Тож тимчасово вона мусила залишити дитину у Женеві й вже за тиждень планує повернутись до хлопчика.


Вероніка Дідусенко на пресконференції у Лос-Анджелесі / Фото Getty Images

На захід Вероніка з'явилась у патріотичному вбранні – синьому жакеті й жовтих штанах. Дівчина мала з собою українських стяг, з яким гордо позувала на фото.

Пресконференція до Міжнародного дня жінок була запланована ще в січні, але події в Україні поставили під загрозу участь Дідусенко. Та, незважаючи на всі обставини, модель приїхала і дала інтерв'ю, в якому наголосила на безпеці матерів під час війни. Зірка звернулась й до президента Байдена і попросила надати українцям можливість втекти до США, якщо це буде потрібно.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!