Першою віцеміс також стала американка Шрі Сайні, другою віцеміс – учасниця з Кот-д’Івуару Олівія Яс.

Читайте також Українка у війну полетіла на конкурс краси в Єгипет: як реагує мережа

Я досі не можу повірити, що щойно стала другою "Міс Світу" в історії Польщі. Я більш ніж пишаюся тим, що привезла цю корону до своєї країни. Я не маю слів, щоб висловити, наскільки я вдячна за цю можливість і величезну підтримку, яку я отримала від стількох людей. Я б ніколи не зайшла одна так далеко,
– заявила Кароліна в інстаграмі.


Кароліна Білявська перемогла у конкурсі "Міс Світу 2021" / Фото з інстаграму моделі

Нова "Міс світу"

Як відомо, 70-та переможниця "Міс Світу" народилась у місті Лодзь в Польщі. Дівчина має вищу освіту – ступінь магістра в галузі управління, проте надалі планує здобути докторський ступінь. Щодо її захоплень, то вона любить грати у теніс, пірнати з аквалангом та займатись моделінгом. Білявська активно займається волонтерством та в майбутньому хоче стати мотиваційним спікером.

Раніше вона публікувала в інстаграмі надихаючі слова підтримки для українців, які знайшли свій прихисток у дружній країні – Польщі. Кароліна засуджувала російську агресію:

"Наразі весь світ схвильований несправедливістю страждань України. Ми навіть не можемо уявити, що зараз відчувають ці люди. Тому ми робимо все можливе, щоб допомогти біженцям війни, які прибувають до Польщі. У перший день вторгнення наша нація негайно відреагувала та організувала все можливе, щоб подбати про всіх цих безневинних людей, які шукають безпеки. Я повинна визнати, що ніколи не була такою гордою тим, що є полячкою", – заявила Білявська.


Кароліна Білявська підтримує Україну / Фото з інстаграму моделі

Що відомо про конкурс "Міс Світу 2021"

Знаменитий конкурс краси повинен був відбутись 16 грудня у Пуерто-Рико в США, проте подію скасували тоді всього за 6 годин до початку. А все через високу захворюваність на COVID-19 серед фіналісток.

Україну на конкурсі мала представляти Олександра Яремчук з Вінниці, проте вдруге на подію вона не полетіла через війну в Україні. Щоправда, вона привітала переможницю "Міс Світу 2021" з перемогою в інстаграм-сторіс.


Олександра Яремчук привітала переможницю з Польщі / Фото з інстаграм-сторіс