Про це Олівер Дауд заявив в інтерв'ю газеті Mail on Sunday, повідомляє CNN. Він збирається надіслати лист в Netflix зі своєю пропозицією, аби ті ставили у серіалі уточнення, що у серіали присутні вигадки та художні вимисли. Втім, його рішення вже розкритикували історики, які не вважають такі дії за потрібне.
До слова 5 фейків про королівську сім'ю, які показали в 4 сезоні "Корони"
Це прекрасно створений художній твір, тому, як і у випадку з іншими телепрограмами, Netflix повинен вносити ясність на початку. Я побоююся, що без цього покоління глядачів, що не пережили ці події, можуть прийняти вигадку за факт,
– сказав міністр.
Ймовірно, обурення Дауда стосується 4 сезону серіалу "Корона", який вийшов на платформі Netflix 15 листопада. У ньому описується період знайомства та одруження принцеси Діани з принцом Чарльзом, а також період перебування Маргарет Тетчер на посаді прем'єр-міністра Великої Британії.
Щодо правдивості фактів у серіалі вже висловився його творець Пітер Морган. Він заявив, що всі дані у серіалі "ретельно досліджені" і хоч іноді доводилося відхилятися від історичної точності, але фейків у ньому немає.
Варто додати, що про неправдоподібність деяких сцен висловили брат принцеси Діани Чарльз Спенсер, а також колишній прессекретар королеви Єлизавети II та Букінгемського палацу Дікі Арбітер.