Коментар брата принцеси Діани

Як він розповів The Daily Mail, кіновиробники звертались до нього з проханням дозволити відзняти кілька епізодів у його сімейному маєтку. Однак Чарльз Спенсер вирішив відмовити, оскільки драма вводить глядачів, особливо іноземних, в оману.

Цікаво 5 фейків про королівську сім'ю, які показали в 4 сезоні "Корони"

Чоловік наголосив, що багато епізодів, показаних в серіалі "Корона 4", не відповідають дійсності та є всього лише режисерською вигадкою. І хоч брат принцеси Діани після її трагічної смерті не є прихильником королівської родини, у критиці стрічки таки погодився з біографами палацу, які назвали проєкт Netflix нісенітницею.

Це дуже складно, адже у серіалі багато домислів і вигадок, чи не так? Ви можете покладатися на факти, але деталі між ними – не факт. Це вигадка,
– наголосив Чарльз Спенсер.

Які саме факти з серіалу не відповідали дійсності, британець не розповів. Водночас брат принцеси Діани наголосив, що саме через неправдивість фактів у стрічці "Корона" він не підпустив знімальну групу до сімейного маєтку Спенсерів.


Брат принцеси Діани / Фото Instagram / @cspencer1508

"Я вважаю своїм обов'язком заступатися за неї, коли це необхідно. Вона залишила мене опікуном своїх синів і т.д. Я відчуваю, що потрібно виправдовувати цю довіру… Ми зростали разом. Розумієте, якщо ви виросли з кимось поряд, вона для вас залишається дорогою людиною, і неважливо, що з нею станеться пізніше. Тому так, я відчуваю, що моя роль – зберегти про неї пам'ять", – додав він.

Що відомо про серіал "Корона"

Принцеса Діана з'явилась у серіалі "Корона" тільки в 4 сезоні. Леді Ді зіграла талановита британка Емма Коррін, яка вразила всіх глядачів схожістю з представницею монархії.

У стрічці показали чимало деталей із життя королівської родини. Зокрема, знайомство принца Чарльза з Діаною, їхні заручини та весілля, а також любовний трикутник, який призвів до краху королівського шлюбу. На фоні стресу у юної принцеси розвинулась булімія, що також яскраво змалювали у серіалі "Корона 4".

До теми Мегзит мав сенс: після прем'єри 4 сезону "Корони" у мережі зрозуміли рішення Гаррі і Меган

Королівська родина не буде коментувати художню стрічку Netflix. Водночас біографи і експерти палацу наголошують, що автори проєкту показали багато неправдивих фактів. Однак ретельний підбір одягу і декорацій створюють у глядачів хибне враження, що ця історія є правдивою.

"Корона" 4 сезон: дивіться трейлер до серіалу