Також Міла змогла придбати власне житло за кошти, які вона отримала на конкурсі "Нова хвиля" у 2009 році від Алли Пугачової.

Ого Міла Нітіч шокувала зізнанням про стосунки з аб'юзером: "Зайшла у відносини з алкоголіком"

Міла Нітіч сказала, за які кошти купила житло

Співачка поділилась, що придбала квартиру в Ірпені за кошти із виступів, які отримувала під час передвиборчої кампанії президента-втікача Віктора Януковича у 2009 році. Також в цю суму входили 50 тисяч доларів, які вручила їй Алла Пугачова під час конкурсу "Нова хвиля". Відомо, що квартира має площу – 93 квадратних метри.

У 2009 році, коли ми повернулися з Нової хвилі, ми отримали приз від Алли Борисівни – 50 тисяч доларів. І після цього в нас була передвиборча кампанія. Тоді ми співали за Віктора Януковича. Не буду це приховувати. Чого боятися це говорити, якщо це був 2009 рік,
– поділилась Нітіч.

Артистка розповіла, що певну роль у придбанні квартири на Київщині зіграв музичний продюсер Володимир Бебешко. За словами Нітіч, спершу експродюсер дав кошти на соціальне житло в Хмельницькому, звідки вона походить. Згодом житло в рідному місті Міла продала та вклала кошти в квартиру в Ірпені. Дівчині було тоді лише 18 років.

У цій квартирі десь до 19-го року жив мій тато з сім'єю, а потім я вирішила, що я хочу своє житло. Оскільки я на той момент прожила вже дев'ять років у Києві, а в мене нічого свого не було. І ми були на межі розриву з Володимиром Володимировичем Бебешком. Я продаю цю квартиру і роблю перший внесок у квартиру в Ірпені,
– зізналась знаменитість.

Міла зазначила, що продала своє житло в Ірпені навесні 2023 року за 88 тисяч доларів. Ці кошти вона планує вкласти в розвиток музичної кар'єри.

Зараз для мене той період, коли мені потрібно почати заходити в проєкт, робити пісні. Реанімувати і зробити ребрендинг, з'явитися в медіапросторі, – додала зірка.

Міла Нітіч дала інтерв'ю: дивіться відео онлайн

Що відомо про Мілу Нітіч

  • Свій творчий шлях співачка розпочала із проєкту "Караоке на майдані" в Києві у 2008 році. Їй вдалося стати учасницею програми "Шанс" та вийти в фінал. Один з музичних продюсерів шоу відзначив Нітіч як найкращий жіночий воказ за 10 сезонів програми.
  • Великий поштовх у кар'єрі Мілі принесла участь у конкурсі "Нова хвиля" у 2009 році. Тоді Нітіч посіла 7 місце. Вона отримала особливий приз від Алли Пугачової – 50 тисяч доларів.
  • Співачка активно брала участь у різних співочих проєктах. Зокрема, відзначилась у першому сезоні талант-шоу "Народна зірка", посівши 5-е місце. Двічі пробувала свої сили у Національному відборі на Євробачення – у 2011 та 2019 роках. Також Міла Нітіч взяла участь у співочому шоу "Голос країни" – у 2011 та 2021 роках.