Свято артистка відзначала 5 березня, тоді ж вона й опублікувала допис, у якому розповіла про "будні війни". За її словами, це найбожевільніший день народження, який у неї коли-небудь був.

До слова Розчулена Ольга Сумська привітала молодшу доньку з 20-річчям: "Готували тобі стільки сюрпризів"

"...Я його запам'ятаю на все життя. Я прокинулася в Польщі з таким болем у серці за свою країну! Я тут, щоб допомогти своїй сім'ї, друзям та українському народу. Я планую створити фонд для підтримки онкохворих, які втратили все і все ще потребують лікування в Україні під час війни. Я хочу допомогти українським жінкам з дітьми, яким довелося залишити будинок з однією сумкою і бігти... Літнім людям, які залишили все своє життя позаду. Це найважчий час у їхньому житті, і я сподіваюся, що ви зробите пожертву", – розповіла Міка Ньютон.

А щодо святкового побажання, то вона дуже хоче, аби ця жахлива війна закінчилася.

Що Бог зупинить Путіна, який вбиває українців. Все більше і більше дітей та звичайних людей помирають на вулицях без причини. Моє серце болить, але ми маємо залишатися сильними один для одного. Слава Україні!
– написала Міка.

Зазначимо, що у коментарях Міку Ньютон привітали багато іноземних колег, які побажали їй щастя та миру в Україні. Наразі невідомо, де саме у Польщі проживає співачка і з ким їй вдалось виїхати з країни.

Міка Ньютон
Міка Ньютон виїхала в Польщу / Скриншот з інстаграм-сторіс

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!