Скрипаль-віртуоз ніколи не забуде, як в лютому майже вісім років тому вперше поїхав автомобілем у Київ. З собою він "взяв якихось людей", які теж були готові підтримати мітингувальників. На Майдані Олександр Божик зрозумів, що силу народу вже неможливо змінити в іншому керунку.

Не пропустіть Трохи послухав мене, – Олександр Божик про виступ перед Путіним

Є така традиція вже, що коли в Україні починає падати сніг, в мене особисто починаються думки про Майдан. Тому що як тільки починається зима, в нас щось відбувається: і в політиці, і в житті,
– зауважив музикант.

"Я щасливий, що я є українцем, і я щасливий, що ми такі міцні й сильні, тому що ми можемо встати і боротись, якщо нам щось не подобається. Ми не будемо мовчати. Думаю, це весь світ зрозумів", – додає Олександр Божик.

Натомість дружина скрипаля Юлія вважає, що піднесення та єднання людей, яке зародилося на Майдані, триває досі. Вона дуже хоче, аби це закарбувалося в пам'яті народу.

"Якщо говорити про "Майдан сьогодні", то зараз це можна перетворити у явище "підтримки свого": підтримку свого артиста, свого виробника. Зараз ми маємо можливість проголосувати гривнею за те, у чому вбачаємо майбутнє", – висловлюється Юлія Божик.

Олександр Божик з дружиною Юлією / Фото Анастасії Зазуляк, 24 канал

Олександр Божик про концерти на Сході

Скрипаль-віртуоз розуміє, як важливо підтримувати військових, адже вони вже сім років оберігають наш спокій. Так, він бере участь у благодійних концертах, на яких збирають гроші на реабілітацію поранених. До Сходу музикант поки не доїхав, але планує.

"До Сходу я не добрався, але досить часто виступаю на полігонах. Колись я виступав перед військовими, мені сказали: "Ви знаєте, Олександре, ці хлопці, що вас нині слухають, завтра всі відправляються на Схід". Це для мене було шоком, тому що розумію, що завтра, можливо, когось з них вже не буде", – зі щемом пригадує Олександр Божик.

Інтерв'ю з Олександром та Юлею Божиками у відеоформаті: дивіться відео 24 каналу