У музеї Метрополітен в Нью-Йорку 14 вересня пройшла гучна та довгоочікувана вечірка Met Gala. Вперше за довгий час на публіку вийшли зірки, які зазнали чималих змін за час пандемії коронавірусу.

До теми Поки тривав Met Gala: Бейонсе пропустила бал костюмів, відпочиваючи на яхті Безоса

Елліот Пейдж здійснив перший публічний вихід

Одним з таких знаменитостей став канадський актор-трансгендер Елліот Пейдж. За 9 місяців після того, як він оголосив про трансгендерність, зірка вийшов у світ на Met Gala 2021.

Оскільки актор видалив груди та повністю почувається чоловіком, він одягнувся відповідно. Елліот обрав класичний чорний костюм від Balenciaga та білу сорочку. Таке вбрання Пейдж поєднав з кросівками на масивній платформі.

Родзинкою look стала яскрава зелена троянда на смокінгу. Актор не користувався косметикою та вклав волосся звично для себе.

Елліот Пейдж
Елліот Пейдж на Met Gala / Фото Getty Images


Елліот Пейдж на Met Gala / Фото Getty Images

Трансгендерний перехід Елліота Пейджа

  • Зміни в орієнтації та статі актора почалися ще у 2014 році. Тоді ще Еллен Пейдж оголосила, що є лесбіянкою. У 2018 році вона одружилась з Еммою Портнер.
  • 1 грудня 2020 року Еллен Пейдж приголомшила заявою про те, що є трансгендером, її тепер звати Елліот, та звертатись до неї слід у займеннику "він".
  • Трохи згодом Елліот Пейдж розлучився з дружиною Еммою Портнер. Ймовірно, причиною розриву став трансгендерний перехід. Попри розрив стосунків Емма підтримувала колишню кохану у всіх її змінах.
  • Через кілька місяців Елліот Пейдж прикрасив обкладинку журналу Time. Стало відомо, що актор видалив груди та кардинально змінив імідж.