Цьому тренду з тіктока вже близько 3 років – він щоразу стає популярний взимку. Адже він найкраще передає зимову й святкову атмосферу, пише 24 Канал.

До слова На Дитячому Євробаченні визначили порядок виступів: який номер дістався Україні

Зимовий тренд тіктока, який хочеться повторити

Користувачі в Україні та інших куточках країни знімають атмосферні відео. У них пари (друзі або закохані) танцюють під світлом ліхтарів на вулиці, поки падає сніг. Також у мережі показують, як прикрашають дім до свят, або діляться кадрами зі своїх міст, де вже панує Різдво.

Усі ці ролики супроводжує пісня австралійської співачки Sia – Snowman. Цей трек артистка випустила ще у 2017 році, але взимку, особливо у різдвяний період, він очолює рейтинги не лише в тіктоці, а й інших соцмережах та платформах.

Sia – Snowman: дивіться відео онлайн

В Україну прийшла зима

У багатьох регіонах країни вже випав перший сніг. Спочатку припорошило Вінницьку область, а за нею і весь Захід України – Закарпаття, Прикарпаття, Рівненщину та Львівщину. Під кінець тижня засніжило у Дніпрі та Миколаєві.

І хоч перший сніг ще мокрий та не залишився надовго, українські тіктокери побігли знімати відео до цього святкового тренду, який лише набирає обертів.

Дивіться відео зимового тренду з тіктока: