Новий рік Геллі Беррі відзначала у тропічній країні з бойфрендом-музикантом Ваном Гантом. У суботу, 1 січня, в інстаграм-профілі володарки Оскара з'явився допис з інтригуючим підписом: "Що ж, тепер офіційно".

До теми Побачив у ній щось особливе, – Ivan NAVI розповів як у новорічну ніч зустрів своє кохання

На фото вона позувала з 51-річним коханим у порожньому храмі з виглядом на гори та океан. Фоловери акторки були переконані, що пара зіграла скромне весілля й уклала офіційний шлюб. У коментарях їх оженили навіть зіркові друзі Геллі Беррі:

  • Наомі Кемпбелл: "Вітаю, благословення вашому прекрасному союзу";
  • Двейн Джонсон: "Вітаю вас обох";
  • Ава Дюверней: "Благословення, королево";
  • Леслі-Енн Брандт: "Це любов, вітаю";
  • Пітер Лі Томас (тренер Геллі Беррі): "Моє серце просто вибухнуло! Це зробило мій рік! Не можу дочекатися святкування! До скорої зустрічі".

Геллі Беррі з коханим Ваном Гантом / Фото з інстаграму акторки

Геллі Беррі з коханим Ваном Гантом / Фото з інстаграму акторки

Реакція Геллі Беррі на чутки про одруження

55-річна Геллі Беррі прокоментувала неоднозначний допис лише наступного дня, 2 січня. Акторка спростувала чутки про четвертий шлюб і пояснила, що в мережі її зрозуміли неправильно. Вони з Ваном Гантом просто розважалися, а не одружувалися насправді.

Ми просто повеселилися в Новий рік! Люди, очевидно, не свайпають так часто, як ми думали. Дякую за гарні побажання, вони справді зворушили наші серця! Тепер це офіційно, Інтернет вже не перемогти,
– з гумором написала Геллі Беррі.

Геллі Беррі з коханим Ваном Гантом / Фото з інстаграму акторки